Понеділок, 06.05.2024, 10:53

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Ігнатпільський ліцей Овруцької міської ради був побудований у 1976, загальною площею 2080 м2, проектна потужність установи – 250 учнів.

Заклад розташований за адресою: Житомирська область, Коростенський район, с. Ігнатпіль, вулиця Олександра Василенка 16. Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Навчання відбувається в одну зміну. Середня наповнюваність класів по школі складає 14 учнів.

Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого відповідно до рішення Овруцької міської ради від 23.09.2021 № 842 «Статут Ігнатпільського ліцею Овруцької міської ради (нова редакція)».

Для реалізації навчально-виховного процесу в закладі наявні 14 класних кімнат (включаючи навчальні кабінети), спортивний зал, актова зала, їдальня,  майстерня з трудового навчання, центр учнівського самоврядування, спортивний майданчик та тренажерний зал.

З 14 навчальних приміщень 4 використовується для навчання учнів початкової школи, 7 – для навчання учнів 5-11 класів. У закладі наявні:

• 1 кабінети української мови та літератури;
  • 1 кабінет зарубіжної літератури;
  • 1 кабінет математики;
  • 1 кабінети іноземної мови;
  • 1 кабінети історії;
  • 1 кабінет географії;
  • 1 кабінет біології;
  • 1 кабінет фізики;
  • 1 кабінет хімії;
  • 1 кабінет інформатики;

Навчальний заклад має  кабінет для педагогічних працівників (учительську), кабінет психолога та соціального педагога, кабінет директора, кабінет заступника директора, кабінет педагогів-організаторів, гардероб.

Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах; шафами у кожному навчальному кабінеті; класними дошками для кожної класної кімнати.
    У закладі працює кабінет інформатики. У даному кабінеті встановлені навчальні комп’ютерні комплекси (10+1). В класі є підключення до мережі Internet.

Кабінети інформатики відповідають вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. №9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. №407.

Члени адміністрації використовують 3 комп’ютери. Крім того, 3 комп’ютерів установлено в навчальних кабінетах, 1 – в бібліотеці.

У школі працюють 3 точки доступу до мережі Інтернет через Wi-Fi технології.

Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з Департаментом освіти, міським методичним кабінетом, іншими загальноосвітніми закладами.

Електронна адреса закладу: ignat2016@ukr.net

Сайт закладу: ignatpil-school.at.ua

Кабінет фізики забезпечений на 80% необхідним обладнанням для виконання демонстраційних дослідів, лабораторних робіт та фізичного практикуму.
   Кабінет хімії забезпечений на 85% обладнанням та реактивними для виконання практичної частини програми, а кабінет біології на 60% – препаратами для виконання практичної частини навчального матеріалу.

Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення.
   Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12-1459 та затверджені Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 р. за № 63, в них створені необхідні умови для занять.          Навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному  обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів.

На першому поверсі закладу розміщено:

• куточок з охорони праці;
  • інформаційно-довідковий куточок з Цивільного захисту;
  • виставка малюнків учнів «Казкове дитинство»;

На другому поверсі закладу розміщено:

• Музей  школи;
  • фото кращих учнів закладу

Оформлені інформаційні стенди в учительській.
    У закладі працює бібліотека. Бібліотечний фонд закладу станом на 01.09.2019 року нараховує 12136  примірників.   У тому числі 6996 підручники.

«  Травень 2024  »