Понеділок, 06.05.2024, 00:31

Часи прийому:
 Понеділок:  09.30-13.30

Практичний психолог рекомендує

Серпень – останній місяць найдовших в році канікул, і психологи радять використати його для поступового переходу відвиклого від уроків школяра до навчального процесу.

Щоб шкільне навантаження не стало для дитини шоком, попіклуватися про адаптацію слід не за три дні до 1 вересня, а як мінімум за три тижні.

Влаштуйте спільний шопінг: відвідайте всію сім’єю великий красивий магазин, купіть дитячі канцтовари і одяг на новий навчальний рік. А потім обов’язково зайдіть з дитиною в кафе, а, можливо, і в кіно.

·      Зробіть «ревізію» разом зі школяриком в його письмовому столі, шафі чи полиці для підручників. Робочі поверхні мають бути чисті – це психологічно налаштовує на роботу.

Перегляньте шкільні фото, пригадайте веселі й при ємні дні шкільного життя.

Допоможіть рідній дитині обгорнути підручники, зробити закладки і попросіть її розповісти вам, які цікаві теми будуть вивчатися в новому навчальному році.

Не сваріть дитину за забуті завдання на літо: прочитати твори художньої літера тури чи таке інше, а допоможіть надолужити згаяне.

Під час сімейних свят чи просто навчання згадайте про свої шкільні рокит, розкажіть смішні «прикольні» історії про вчителів, покажіть свої шкільні малюнки і зошити.

«  Травень 2024  »