Понеділок, 06.05.2024, 09:08

Методичні комісії

Проблема школи: «Оновлення форм і методів навчання та виховання відповідно до сучасних вимог змісту освіти»

Положення про методичні комісії

1. МК – це структурний підрозділ методичної служби навчального закладу, який об’єднує викладачів навчальних дисциплін, що відносяться до однієї навчальної галузі (одного предмета), мають досить високу кваліфікацію і проводять навчально-виховну, дослідницько-пошукову, експериментальну, науково-методичну і проектно-дослідницьку діяльність.
  2. У своїй діяльності МК керується Конвенцією про права дитини, Конституцією і законами України, рішеннями Міністерства освіти і науки України, районного управління освіти, а також Статутом і локальними правовими актами навчального закладу (Правилами внутрішнього трудового розпорядку, трудовими договорами тощо).
  3. Засідання МК проводяться 5 разів на рік. Із кожного питання, яке обговорюється на засіданні, приймаються рекомендації.
  4. МК здійснює необхідний обсяг навчально-методичної роботи, який забезпечує проведення навчального процесу на високому навчально-методичному рівні.
  5. Кожне засідання МК фіксується протоколом, який підписується завідуючим МК  та секретарем засідання. Рішення МК обов’язкове для всіх, хто входить до її складу. Виконання рішень засідань МК контролює завідуючий.
  6. Основними видами діяльності МК є:
    • Організаційна робота
    • Навчальна робота
    •  Виховна робота
    • Методична робота
    • Науково-дослідницька
    • Підвищення кваліфікації
    • Удосконалення навчально-методичної бази
  7. Члени МК мають право: брати участь у обговоренні й вирішенні питань навчальної, методичної, наукової, виховної роботи та інших напрямів діяльності МК, навчального закладу.
  8. Учителі МК зобов’язані:проводити на високому професійному рівні навчальну, методичну й наукову роботу.
  9. Керівник МК зобов’язаний: своєчасно і якісно планувати роботу МК, брати участь у розподілі навчального навантаження між учителями МК.
  10. Для нормальної роботи МК повинні бути відповідні нормативно-правові документи.
«  Травень 2024  »