Понеділок, 06.05.2024, 12:21

Шкільну Країну на Шкільну Республіку.

Продовжити роботу учнівського врядування згідно Положення про Шкільну Республіку  та дитяче об`єднання  «Світ дитинства» .

Визначити вищим органом учнівського врядування Учнівські збори.

Перейменувати посаду « Голова Шкільної Країни» на «Президент Шкільної Республіки».

Покласти виконання функцій управління в період між зборами на учнівську Раду Лідерів та  Президента  Шкільної Республіки

Рада Лідерів та Президент  керуються у своїй роботі Конституцією Шкільної Республіки.

7. Дитяче об`єднання  «Світ дитинства»  керується в своїй роботі  Статутом  Країни Доброти.

8. Припинити роботу штабів Шкільної країни.

9. Розпочати роботу міністерств Шкільної Республіки: Міністерства освіти, Міністерства   дисципліни і порядку,  Міністерства  культури і відпочинку, Міністерства екології  та здоров`я;  Міністерства  спорту та туризму, Міністерства  добрих справ.

10. Призначити консультантами міністерств  та відповідних центрів:

- ЗНВР  Журавську М.М., вчителя  початкових класів Савченко О.М., вчителя української мови та літератури  Павленко Н.В.– в  Міністерстві освіти;

- ЗВР Казмирик М.В.,  вчителя хімії Закусило О.В., вчителя математики Левченко Н.В.,  вчителя початкових класів Павленко Н.А. – в Міністерстві   дисципліни і порядку;

-  педагога – організатора,  керівника гуртків Сичевську К.М., вчителя музики. Павленка Ю.А  вчителя технологій Костюшко Л.П., вчителя образотворчого мистецтва Яковець О.П. - в Міністерстві  культури і відпочинку;

-  вчителя  біології  та основ здоров'я Мельник Н.М, вчителя  сан-мед  підготовки  Войтович Н.А., медсестру школи Васьковську О.І. – в Міністерстві екології  та здоров`я;

- вчителя фізкультури Єрка І.В, вчителя  історії Зубрейчука  М.В., вчителя історії та географії Казмирик О.В.   – в Міністерстві  спорту та туризму;

-  соціального педагога Дідківську Т.М.,  практичного психолога  Мошківську М.І,  вчителя рос. мови та світової літератури Юсифову В.Г,. – в Міністерстві  добрих справ;

- бібліотекаря школи Мальцеву В.М.,  вчителя  української мови та  літератури Шелест В.М,  вчителя  інформатики Каплюк А.Д.  - в  Прес –центрі.

Відповідальність за здійснення загально-педагогічного керівництва роботою учнівського активу та консультантами, за організацію учнівського врядування, за забезпечення взаємодії педколективу з членами учнівського врядування та організацію роботи в дитячому об`єднанні «Світ  дитинства»,  організацію учнівського врядування у 1-11 класах покласти на заступника ВР Казмирик М.В. та педагога – організатора  Сичевську К.М..

«  Травень 2024  »