Неділя, 19.05.2024, 09:10

Оцініть дизайн сайту:

Концерт "Уклін захисникам України"

Загальношкільне свято  «Уклін захисникам України» пройшло 13.10.2017 в актовому залі Ігнатпільської школи. На свято попередньо були запрошені 27 воїнів АТО, які проживають на території Ігнатпільської сільської ради, та батьки полеглих героїв Бочарнікова В.В. та Василенка О.В

Загалом концерт складався з наступних номерів художньої самодіяльності:

1. Вірш "О, Україно!" (ПО Сичевська К.М.)

2. Гімн України (Учнівський хоровий колектив школи)

3. Вірш "Сльози України" (ПО Сичевська К.М.)

4. Пісня "Українці" (Черненко Іванна)

5. Діалог матері та козака (Павленко Дарина, Вознюк Олексій)

6. Пісня "Два кольори" (Учнівський хоровий колектив школи, соліст - Черненко Іванна)

7. Пісня "Коли припиняться бої" (Вокальне тріо "Палітра": ПО Сичевська К.М., СП Дідківська Т.М., ЗВР Казмирик М.В.)

8. Вірш "Мати" (Павленко Дарина)

9. Пісня "Мати" (Квартет: Сичевська Лідія, Бовсуновська Софія, Ляшкова Тетяна, ПО Сичевська К.М.)

10. Діалог дівчини і юнака (Гироль Дарина, Швидкий Микола)

11. Пісня "Свіча" (ПО Сичевська К.М.)

12. Вірш "Помилуй, куле, обмини!"  (Гироль Дарина)

13. Вірші, присвячені полеглим уасникам АТО Василенку О.В та Бочарнікову В.В. (Василенко Валерія, Барановська Наталія)

14. Вірш "Війна" (Сулейко Вікторія, Ущаповська Леся, СП Дідківська Т.М.)

15. Пісня "Над землею тумани" (Квартет: Сичевська Лідія, Бовсуновська Софія,  ПО Сичевська К.М., ЗВР Казмирик М.В.)

16. Хореографічна композиція "Україна переможе" (Танцювальний колектив "Ля Денс")

17. Вірші-подяки воїнам АТО (Товкач Сергій, Барановська Дарина, Казмирик Валентина, Гайченя Артем)

18. Пісня "Країна мрій" (Учнівський хоровий колектив школи)

19. Танок "Гопак" (Казмирик Валентина, Барановська Наталія)

20. Вокально-хореографічна композиція "Боже, Україну бережи!" (Бовсуновська Софія,  ПО Сичевська К.М., танцювальний колектив "Ля Денс")

21. Пісня "Мир над Україною" (Всі учасники концерту)

Після вітального слова президента Шкільної Республіки Сичевської Лідії Василівни. всім присутнім воїнам-учасникам АТО учні школи подарували букети квітів, а полеглих героїв вшанували хвилиною мовчання. Директор школи Костюшко Наталія Василівна подякувала присутнім воїнам АТО та побажала їм та їх родинам міцного здоровя, сімейного благополуччя та мирного неба. Гордість за своїх воїнів об’єднала і учасників свята, і глядачів.

З 10 вересня по 10 жовтня учнівське самоврядування працювало над проектом «Героям слава!». Над проектом працювали:

1. Пігур Катерина Максимівна, 7 кл

2. Креденець Дарина Олегівна, 9 кл

3. Демчук Віктор Миколайович, 11 кл

4. Полканов Сергій Анатолійович, 11 кл

5. ЗВР Казмирик Марина Валеріївна

6. ПО Сичевська Катерина Михайлівна

7. Соц. педагог, вчитель укр. мови та літератури Дідківська Таїсія Муслимівна.

Результатом проекту стало виготовлення стенду «Героям слава!», який розміщено 12 жовтня на коридорі ІІ поверху школи, а 13 жовтня після концерту представлено гостям школи - воїнам АТО.

Отже, ми маємо проявляти любов і повагу до власної країни, так як наші герої - воїни АТО. Треба починати з себе, щоб згодом будувати щасливе життя в державі. Цінуймо нашу Україну й тих людей, що готові віддати все заради світлого майбутнього. Патріотизм — це щира любов до держави.  Лише та людина, яка готова піти на жертви заради Батьківщини, робить внесок у розвиток своєї країни, не тікає від труднощів, допомагає державі, може називатися справжнім патріотом.​​​​​​​ Щира подяка нашим землякам - воїнам АТО і низький уклін! Слава Україні! Героям слава!!!

Автор статті:  ЗВР Казмирик М.В.

Переглядів: 719 | Додав: Windows-xp | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2017  »