Неділя, 19.05.2024, 03:08

Лінійка-реквієм "“НА ЧОРНОБИЛЬ ЖУРАВЛІ ЛЕТІЛИ”

26 квітня 1986 року… Була весна – квітуча, напоєна запахами землі і нового життя. Ніхто не здогадувався, що ця весна назавжди чорними літерами буде вписана в історію нашого народу і людства, що про невелике місто Чорнобиль дізнається весь світ. Тривожні трагічні дзвони лунають над землями України, Росії, Білорусі, вказуючи точну адресу біди - Чорнобиль. Саме там вибухнув атомний реактор, і «мирний» атом приніс таке лихо, якого людство ще не знало. Страшним лихом для всього українського народу стала та аварія на атомній станції. Це сотні і тисячі хворих ; села і міста, які аж «світяться» від радіонуклідів, радіаційний фон у деяких місцях у десятки разів перевищує допустимі норми. Забруднені всі райони, куди тільки сягнула чорна хмара чорнобильського лиха.          26 квітня 2017 року в актовій залі нашої школи ЗВР Казмирик М.В. та педагогом-організатором проведено лінійку-реквієм до 31-ї річниці аварії на ЧАЕС “НА  ЧОРНОБИЛЬ  ЖУРАВЛІ  ЛЕТІЛИ”. Хронологію подій  розповіли ведучі - Вознюк Тетяна Ю., учениця 11 класу та Бовсунівська Софія М., учениця 8 класу. Уважно слухали усі присутні розповіді ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ЗОНИ (Павленко Дарина В., 10 клас), СТАНЦІЇ (Чорна Анастасія О., 10 клас), АТОМА (Сичевська Лідія В., 10 клас), РАДІАЦІЇ (Сичевська Влада В., 11 клас). Хвилиною мовчання вшанувано усіх загиблих. На завершення лінійки кожен клас прикріпив голубів на карту України, які уособлюють віру у краще життя, мирне щасливе майбутнє.                           Хотілося б вірити, що компетентні науковці спільно з урядом нарешті вирішать проблему з ЧАЕС, і люди не почуватимуть себе приреченими на вимирання. Ми ж, сучасне покоління, повинні зробити висновки з жахливого уроку чорнобильських подій. Кожна людина має глибоко замислитися над своїм власним ставленням до природи, до рідної землі. Обов'язок кожного з нас — добре пам'ятати, що Україна — одна, і треба її берегти. Треба жити в єдності з природою, берегти і примножувати її багатства. Кожен справжній патріот повинен плекати свою землю, піклуватися про її благополуччя, щоб чудові краєвиди завжди милували людське око. Адже природа не вибачає жорстокості й недбалості у ставленні до себе. Вона завжди віддячує взаємністю.

Автор статті: ЗВР Казмирик М.В.

Переглядів: 580 | Додав: Windows-xp | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »