Субота, 18.05.2024, 22:15

Тиждень Цивільного захисту

Проблеми цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в сучасному світі набирають особливого значення. На сьогоднішній день рівень особистої та колективної безпеки – один з найважливіших показників благополуччя суспільства. З 24 квітня по 04 травня  2017 року в школі пройшов Тиждень Цивільного захисту . Основними завданнями були :

- удосконалення методів узагальнення  і аналізу даних про обстановку,  яка виникає під час НС;

-надання практики з оперативної розробки обгрунтованих пропозицій для прийняття рішень;

- вміння своєчасно доводити завдання до виконавців і здійснювати контроль за його виконанням;

- удосконалення теоритичних та практичних навичок щодо захисту від наслідків НС.

Відповідно до плану  заходів у  школі проведено навчальну евакуацію учасників навчально-виховного процесу з приміщення, за сигналом оповіщення «Повітряна тривога». Працівники та і учні школи діяли в цілому організовано, основні заходи виконані у встановлений нормативний час. Перебуваючи в захисній споруді учасники навчально-виховного процесу ознайомилися з видами захисних споруд та правилами поведінки у них.

Учні ознайомилися з призначенням та складом захисних костюмів (ЗЗК), всі бажаючі навчилися правильно одягати протигаз.

У медицині давно відомий термін «Золота година». Якщо потерпілий протягом 5-20 хв. з моменту травмування отримає максимальний обсяг медичної допомоги, то це збільшує його шанси на виживання. Учні 11 класу та їх вчитель  Закусило Ольга Василівна провели майстер-клас для всіх присутніх по наданню першої долікарської допомоги.

Агітбригада школи "АГЕНТИ 101" підготували та продемонстрували літературно-музичну композицію про дії населення у разі природних катастроф, пожеж і вибухів. Учні 2-8 класів ознайомилися із знаками, які попереджують про небезпеку.

Підводячи підсумки Тижня Цивільного захисту можна відзначити високу підготовку та рівень його проведення. Він став чудовою нагодою як для учнів так і для працівників школи в навчанні передбачати небезпеки, по можливості їх уникати, а головне правильно діяти уразі їх виникнення.

Автор статті: ЗВР Казмирик Марина Валеріївна

Переглядів: 668 | Додав: Windows-xp | Рейтинг: 0.0/0