Неділя, 19.05.2024, 07:36

Зустріч з представниками патрульної поліції м. Житомира

З метою запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому для учнів Ігнатпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів адміністрацією школи 25 вересня 2017 року була організована зустріч з представниками патрульної поліції м. Житомира  - лейтенантом поліції Жуковецьким С.А. та сержантом поліції Зіляк С.Ю. Офіцери розповідали юним пішоходам про безпечну поведінку на дорозі, про основні дорожні знаки, які повинні знати пішоходи, продемонстрували презентації з правил дорожнього руху,  провели бліц-вікторину "Питання-відповідь" на знання учнями Правил дорожнього руху для пішохода та велосипедиста, моделювання ситуацій для уникнення ДТП. Крім цікавої і корисної інформації та позитивних емоцій, на зустрічі школярі отримали світловідбиваючі наліпки і вказівки, як правильно ними користуватись. Також учні 1-5 класів отримали подарунки від офіцерів патрульної поліції – книжки-пам’ятки "1000 і 1 поворот". Закінчилася зустріч на шкільному подвір’ї, де учні мали змогу оглянути автомобіль патрульної служби, уявити себе на місці  працівника патрульної поліції, ну і , звісно ж, сфотографуватися!!!
Адміністрація школи та учнівський колектив вдячні представникам представникам патрульної поліції за співпрацю та високий професіоналізм, сподіваємось на подальші зустрічі.

Автор статті:   ЗВР Казмирик М.В.

Переглядів: 688 | Додав: Windows-xp | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2017  »